Reading can be fun
În anul școlar 2021-2022, elevi din clasele XI- F, IX- E și X- D, coordonați de prof. Papa - Drăgulescu Nadia au participat la proiectul internațional eTwining cu titlul "Reading can be fun".
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
COLEGIUL ECONOMIC RÂMNICU VÂLCEA
În anul școlar 2021-2022, elevi din clasele XI- F, IX- E și X- D, coordonați de prof. Papa - Drăgulescu Nadia au participat la proiectul internațional eTwining cu titlul "Reading can be fun".